Čísla a fakta

Společnost PKE byla založena v roce 1979 a úspěšně působí v tuzemsku i v zahraničí.<br/> Společnost je 100% v rakouském soukromém vlastnictví.

V posledních letech se PKE vypracovala ze středního podniku na koncern s více než 1 200 zaměstnanci a ročním obratem 220 mil. €.<br/> Koncernová centrála PKE se nachází ve Vídni a dalších 6 poboček po celém Rakousku umožňuje společnosti PKE plošně nabízet své kompletní portfolio.

V Evropě se PKE zaměřuje přednostně na německy mluvící sousední země, o které se stará dvanáct německých a pět švýcarských poboček, stejně jako na rostoucí trhy ve střední a východní Evropě. V Polsku, České republice a na Slovensku jsme zastoupeni vlastními dceřinými společnostmi a po celé řadě náročných renomovaných projektů patříme k vedoucím nezávislým poskytovatelům řešení.

Rádi se ujmeme realizace vašich celosvětových projektů. Aktuálně působíme ve více než 30 zemích. V péči o zákazníky v těchto regionech se spoléháme zčásti na vlastní pobočky, jako například v Bahrajnu (BH), Abu Dhabi (AE), Doze (QA) a Baku (AZ), zčásti na lokální partnery, jako třeba v Al Khobaru (SA), stejně jako na celosvětově činný tým odborníků. (Kontakty)

Dobře rozumíme regionálním požadavkům a disponujeme globální kompetenční sítí s dlouholetými zkušenostmi v oblasti projektů: Na základě obou těchto faktorů se nám podařilo úspěšně etablovat jako globální poskytovatel služeb.

PŘEHLED O PKE
Založení 1979
Zaměstnanci 1200
Obrat v mil. € 220
ZÁVODY
Koncernová centrála VÍDEŇ (A)
Dceřiné společnosti a pobočky v 11 zemích
Projekty ve více než 30 zemích