Implementace

Jako systémový integrátor nabízí společnost PKE vysokou míru kompetence v oblasti realizace a dlouholeté zkušenosti s implementováním technicky náročných komplexních systémů.
Tyto systémy zahrnují široké spektrum od přístupových systémů přes poplašná zařízení a videosystémy až po videoanalýzu.

Implementujeme pro vás kompletní a komplexní řešení na klíč a sázíme přitom na nejmodernější technologie, které vám nabízí maximální spolehlivost a perspektivnost.

Pro zajištění plynulého průběhu implementace a bezprostřední realizaci vámi požadovaných změn pamatujeme na pravidelné přezkoumávání stavu s vašimi pracovníky a pomocí automatizovaných testů průběžně monitorujeme kvalitu výsledků.

Celá fáze implementace je vysoce flexibilní.
Společnost PKE sází na agilní vývoj softwaru ve vlastní režii, aby mohla zohlednit všechny produktově a projektově specifické požadavky a optimalizovat dobu trvání projektu.

Na závěr navíc obdržíte produktovou a projektovou dokumentaci zhotovenou přesně podle vašeho zadání, která zajistí efektivní provoz vašeho řešení a usnadní realizaci následných projektů.

To top

Provoz

Nad rámec naší role systémového integrátora rádi převezmeme i provoz infrastruktury nebo jednotlivých komponent.
Naši vyškolení montážní technici vám přitom kdykoliv zaručí kompetentní, osobní péči, což v naléhavém případě zajistí krátké reakční časy.

Rozsah a kvalitu servisu definujeme společně na základě vašich požadavků. Naše nabídka služeb sahá od smlouvy o preventivní údržbě formou vzdáleného přístupu přes nepřetržitý 24hodinový havarijní servis pro odstranění poruch až po kompletní převzetí řízení provozu.
Náš tým vyškolených technických odborníků vám je v případě potřeby k dispozici buď telefonicky, přes vzdálený přístup, nebo přímo v místě.

To top

Údržba

Po integraci našich systémů nabízíme každému zákazníkovi různé možnosti údržby.
Aktuálně jsou k dispozici varianty zahrnující kontrolu, provozní údržbu a opravy.

V závislosti na finančních možnostech se může zákazník rozhodnout pro jednu z těchto variant údržby.

Cílem je najít pro obě strany nejlepší řešení pro dlouhodobé zajištění realizované investice, resp. provést v rámci tohoto řešení modernizaci zařízení.
Každý zákazník chce bezvadné zařízení odpovídající co nejmodernějším standardům.

To top