PARKING SYSTEMS

Se společností PKE DESIGNA PARKING SYSTEMS GMBH jsme rozšířili naše produktové portfolio.

Firma DESIGNA je známá jako celosvětový lídr v oblasti managementu parkovacího prostoru a monitorování parkovišť.

ABACUS

Parkovací systém PM ABACUS byl vyvinut na základě požadavků velkých projektů propojených na národní a mezinárodní úrovni. Díky implementaci mezinárodně uznávaných hardwarových a softwarových standardů, otevřené a transparentní koncepci rozhraní a téměř neomezené možnosti stupňovitého rozšíření.

Díky těmto vlastnostem je systém PM ABACUS vhodný již pro středně velká zařízení s cca pěti až 25 terminály – s možností systém v budoucnu integrovat do větší sítě.

Systém PM ABACUS stanoví nová měřítka, a to nejen s ohledem na spolehlivost a jednoduchou obsluhu, ale především i s ohledem na možnosti integrace a propojení.

Od síťování měst přes nemocnice, letiště, nákupní centra až po hotely nebo kongresová centra – v systému PM ABACUS jsou již dnes integrována řešení pro stále komplexnější a rozsáhlejší budoucí výzvy.

To top

SLIMPARK

SLIMPARK – kompaktní řešení se systémem, které lze rychle a nekomplikovaně instalovat a je současně tak flexibilní a výkonné, že splňuje všechny požadavky na parkovací systém.

SLIMPARK využívá technologii čárových kódů, která je vhodná zejména pro menší parkovací domy a umí zpracovávat jak krátkodobé, tak i dlouhodobé parkovací karty.

Další výhoda spočívá v tom, že SLIMPARK se omezuje na minimální počet pohyblivých komponent, což výrazně snižuje náročnost údržby a potřebu náhradních dílů a s tím spojené náklady. Proti tomu stojí maximálně snadná obsluha – tento štíhlý systém nabízí navzdory své univerzálnosti extrémně jednoduché a intuitivní ovládání.

 

Další informace najdete na adrese: www.designa.at

To top